"SPOLEČNĚ VŠE ZVLÁDNEME"

Termín tábora: 2. - 8. července 2018 Místo konání: Horská chata Bílá, obec Bílá, Beskydy  https://www.chatabila.cz

Denní program: dopoledne
rodiče - edukační program (diabetologové, nutriční terapeut, zástupci firem...)
děti - zajištěno hlídání se zábavným programem - hry, soutěže

Denní program:odpoledne: společný nebo individuální program

Další program: společný výšlap, táborák, koupání ve venkovním bazénu, tenis, stolní tenis, kulečník, kuželky, volejbal...

Horská chata Bílá se nachází v centrální části obce Bílá, uprostřed CHKO Beskydy a je ideálním místem pro turistiku. Chata je obklopena udržovanými travnatými pozemky s venkovním koupáním, brouzdalištěm a hřišti.

Cena tábora

Dítě DIADETIK  1 200,- Kč

Dítě NEDIABETIK  2 700,-Kč

DOSPĚLÁ OSOBA - Členská cena  3 300,- Kč, /ostatní 3 500,- Kč  (členem se rozumí dospělá osoba, která má aktivní bezplatné členství v našem spolku, členem se může stát jakýkoliv člen rodiny).

Nejste-li členy spolku, bude Vám cena navýšena o 600,- Kč na rodinu. "Staňte se členem a využijte zvýhodněné nabídky!" Členský příspěvek na rok 2018 musí být uhrazen nejpozději v den platby pobytu.

Přihlášky zasílejte na e-mail prihlassena akci: radaOs@seznam.cz, nejpozději do 10. 5. 2018.( platí i pro členy, kteří mají provedené rezervace) Platbu za pobyt zašlete ve stejném termínu na účet spolku - č. 2200584943/2010, do poznámky uveďte své jméno.

Kapacita chaty je omezena, pokud máte o pobyt zájem, zašlete přihlášky co nejdříve!!!

Bližší informace získáte na tel. číslech: +420 731 501 021, + 420 731 501 022

Odesláním formuláře, potvrujete souhlas, že spolek zpracovává vaše osobní údaje za účelem vedení evidence žádostí subjektů údajů a jejich vyřizování. Právním důvodem pro zpracování osobních údajů je oprávněný zájem spolku (dle čl. 6 odst. 1 písm. f) GDPR). Oprávněným zájmem spolku je možnost prokazovat řádné dodržování povinností stanovených GDPR;


ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

na Letní zdravotně-edukační tábor, na téma "Piráti z Karibiku" konaný od 5 - 15.8.2018 

ve Škole přírodě na Prostřední Bečvě

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.